Reference

Dobrý den pane Brožina,
v létě jsme u Vás kupovali psí boudu a slíbil jsem Vám zaslat foto, tak zasílám trošku se zpožděním, nicméně boudu jsme instalovali teprve na konci srpna, do té doby byla schovaná než si přivezeme psa, aby to bylo překvapení pro děti.
Bouda nám krásně pasuje k domu a všem, kdo ji viděl, se moc líbí, možná se na Vás obrátí někteří naši známí, kteří také zvažují pořízení psa. Bydlí v ní hladkosrstý retriever (flat).
Mějte se hezky, ať se Vám daří.

T. Venera


Dobrý den!

Děkujeme za luxusní psí boudu! Nemá chybu! Jsme spokojeni,doufám,že i psí majitelka Ajda! Ve 13 hod. byla již na místě! Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků!

S pozdravem

L.Robotisová

Dobrý den,

ještě jednou Vám i za naši fenku Elitku děkujeme za boudu, která se nám všem líbí - hlavně Elitce. První boudu zcela ignorovala, vlezla do ní jen na chvíli, aby nám udělala radost, jinak v ní nechtěla být. V boudě od Vás první měsíc přebývala neustále, dokonce již nechtěla chodit domů, až nám to bylo líto, že s ní ztrácíme úzký kontakt. Po měsíci naštěstí zvolila vyvážený režim: v noci spí v boudě, přes den - když je venku - jí bouda slouží jako úkryt před větrem, deštěm a zimou.

Jsme prostě s boudou velmi spokojeni, je provedena velmi kvalitně a přesně rozměrově a barevně dle naší objednávky.

Přejeme Vám hodně zdraví a spokojených zákazníků i pejsků, s díky

Vráblikovi, Velká Polom

Dobrý den,

děkuji za krásnou psí boudu se vším nadstandartním vybavením přesně dle objednávky. Provedení je perfektní co do kvality a krásné co do vzhledu. Ochotný pan ridič Chloupek z Toptrans mi navíc pomohl s rozbalením a umístěním, takže pejsek se ihned mohl ubytovat - viz foto. Také v tom jsem postupoval dle vašich rad (vlezl jsem s pejskem do boudy, vystlal mu jí jeho oblíbenou dekou, dal mu tam jeho oblíbeného medvídka, večer jsem s pejskem poležel na podestě), takže mohu konstatovat svoji naprostou spokojenost s firmou Stolařství Brožina.

Děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů!

S pozdravem

A.Kollman, Březnice.

Vážená paní Brožinová,

ještě jednou Vám VELICE MOC DĚKUJEME ZA OCHOTU, RYCHLOST A SKVĚLÝ PŘÍSTUP! Boudu pro našeho Matěje nám doručili v sobotu dopoledne a je překrásná! Matěj si jí okamžitě oblíbil, bez problému v ní ihned začal spát a mooooc se mu líbí J))))

Jsme rádi, že jste nám vyšli vstříc ohledně tak rychlého dodání, moc si toho ceníme!

V příloze zasílám fotky Matěje a jeho novýho luxusního obýváku J))))

Mějte se moc hezky, přejeme hodně tak moc spokojených zákazníků jako jsme byli my a DĚKUJEME!

Čapkovi, Úhonice

Dobrý den pane Brožino,

moc děkujeme za boudu, je opravdu nádherná a velmi krásně udělaná. Vše sedí naprosto přesně. A ta krabička na klíče je perfektní! Snad si na ni naše Bonnie brzy zvykne, zatím se jí do ní moc nechce, jenom když tam s ní vlezou děti. Posíláme fotky a ješte jednou moc zdravíme.

S pozdravem

rodina Martinčíkova